Hakkımızda

Akademi catering

AKADEMİ YEMEK olarak; bireysel ve kurumsal müşterilerimize yemek hizmeti sağlayan deneyimli bir şirketiz. Kaliteye ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, sizler gibi değerli müşteriler edinmemize katkı sağladı. Yemek bizim tutkumuzdur ve biz tutkumuzdan ilham alarak, yüksek kaliteli hizmet sağlıyoruz. Önceden paketlenmiş, dondurulmuş, konserve malzemelerden kaçınıyoruz ve sadece en taze ve en iyi olanı vadediyoruz.

Hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşıyoruz. Ayrıca kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaya odaklanıyoruz.

AKADEMİ YEMEK olarak, “Toplu yemek – Tablo D’hote yemek” sektöründeki faaliyetlerimize 30 yıl önce başladık. Önce A’la Carte Restoran işletmeciliği, daha sonra HACIBEY Restoran ile lüks restoran işletme mantığını ilke edinerek sektörde önemli deneyimler kazandık ve ilerledik.

1990 yılından itibaren de Beşkardeşler olarak Tabl’hote sektöründe “ÖNCE YEMEK” mantığı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. O günden bu yana büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz. ”Çekirdekten gelmiş” olmanın avantajı ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyor, ekibimizin her daim eğitimli ve bilgili olmasını sağlıyoruz.

AKADEMİ YEMEK, kendisine has 1000 m2 kapalı alanı ile tamamen Toplu Yemek hizmeti veren bir firmadır. Tüm yasalara uygun çok ender yemek fabrikaları arasında her yönüyle öne çıkar. Üretim tesisimiz “BAĞIMSIZ BİR BİNA” olarak faaliyettedir. Bu sayede tek bir yerden üretimi sağlayıp, merkezi kalite kontrol sistemi ile “standart yemek üretimi” yaparak, üretim maliyetlerini düşürmektedir.

AKADEMİ YEMEK her zaman “GÜÇLÜ YÖNETİM TECRÜBELİ ÜRETİM” mottosu ile işletmesini güvenilir kılmaktadır.

AKADEMİ YEMEK çalışanları, yasal olarak gerekli olan ulusal ve uluslararası tüm resmî belgelere ve sertifikalara sahiptir. Firmamız, ISO 9001-HACCP gibi kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

AKADEMİ YEMEK Yönetim Kurulu olarak; sistemin kusursuz olarak işleyebilmesi için her türlü desteği sağlayacağımızı, bu konuda gereken gayret ve özveriden kaçınılmayacağını vurguluyoruz. Kalite Güvence Sistemi’nin yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm AKADEMİ YEMEK çalışanlarının sorumluluğundadır.

Neden Biz?

Lezzetli Yemekler
Kaliteli Malzeme
%100 Müşteri Memnuniyeti
Hijyenik Üretim Alanı

İmalathanemiz