catering

Catering Hizmeti

Modern tesislerimizde her gün lezzetli yemek üreterek siz değerli dostlarımıza ulaştırıyoruz.

Bir etkinlik planlarken, misafirlerinize yemek sağlamak en önemli kısımdır. Lezzetli ve kaliteli yiyecekler sunmak çok yönlü bir görevdir ve tüm misafirlerinizin ihtiyaçlarını, zevklerini ve arzularını karşılamak zor olabilir. Aslında, etkinliğiniz için bir yemek planlamak ve insan grupları için yemek yapmak, özellikle porsiyon kontrolü de düşünüldüğü zaman biraz kafa karıştırıcı olabilir. İşte bu noktada uzman bir yemek şirketi en iyi seçimdir. Akademi Yemek ile kusursuz bir yemek ve ikram hizmeti alabilir, zamandan ve ek masraflardan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Akademi Yemek olarak; bireysel ya da iş yeri organizasyon ve kutlamalarınız için yiyecek ve içecek hizmeti sağlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun lezzetli yemeklerle unutulmaz bir etkinlik yaratmanıza yardımcı olacak deneyime, menülere ve müşteri hizmetlerine sahibiz. İster paketli öğle yemekleri ister bir akşam yemeği olsun, Akademi Yemek sayesinde kaliteli yemek deneyimi elde edebilirsiniz.

Firmamızın sağladığı yemek hizmeti bireysel ve kurumsal tüm taleplere yanıt verebilir. Paketli öğle yemeği, açık büfe, standart menü ve kişiselleştirilmiş menüler gibi gereksinim duyduğunuz her türlü yemek hizmetini en iyi şekilde sunuyoruz. Bireysel organizasyonlar, konferanslar, kurumsal inzivalar, iş yeri kutlamaları veya toplantılar gibi bütün etkinliklerde deneyimliyiz. Her organizasyonun farklı ihtiyaçları ve bütçesi olduğunun farkındayız. Çeşitli yemek hizmeti talepleri için beklentileri aşan bir menü oluşturabiliyoruz. Her ihtiyaca uyum sağlayan ikram ve yemek hizmetlerimiz ile sektörde fark yaratıyoruz.

Sektörün önde gelen yemek şirketlerinden biri olarak, son teslim tarihlerini ve zaman kısıtlamalarını nasıl yöneteceğimizi biliyoruz. Bu nedenle, yemek hizmeti konusunda gereksinimlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılayabiliriz.